fbpx

Jakie są średnie ceny wynajmu apartamentów nad morzem?

16 stycznia, 2019
apartamenty przy plaży

Szukasz pomysłu na biznes, który przyniesie Ci wysoki zysk? Zarabianie na nieruchomościach wakacyjnych może okazać się żyłą złota. Popularność apartamentów wakacyjnych nad polskim morzem wzrasta z roku na rok. Posiadanie takiego mieszkania to gwarancja zysków na lata. Ceny mieszkań wakacyjnych w Krynicy Morskiej sięgają nawet 1000 PLN za dobę: nawet jeden pobyt gości przynosi właścicielowi takiego mieszkania zysk, który przekracza średnie wynagrodzenie krajowe. Ile można zarobić na wynajmowaniu mieszkania wakacyjnego w kurorcie?


Apartamenty inwestycyjne: wysokość zysków zależy od lokalizacji lokalu

Mieszkania na wynajem krótkoterminowy powstają na terenie całego kraju. Nie każda tego rodzaju inwestycja jest skazana na sukces. Branżowi eksperci jednoznacznie wskazują, że największe zyski mogą osiągnąć właściciele apartamentów wakacyjnych nad morzem i w górach. Najdroższym miastem, pod względem kosztów wynajęcia apartamentu na dobę jest Sopot. Co ciekawe, nie jest to miasto, w którym właściciele lokali wakacyjnych zarabiają najwięcej. Specjaliści od wynajmu lokali wakacyjnych wskazują, że lepiej postawić na znane kurorty, w których panuje nieco niższa konkurencja. Liczba mieszkań przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy w Sopocie sprawia, że mniej niż połowa z nich może liczyć na stałe zainteresowanie gości. Krynica Morska okazuje się rozsądnym kompromisem pomiędzy zainteresowaniem gości a ilością apartamentów wakacyjnych, dostępnych w mieście i jego okolicach. Mierzeja Wiślana cieszy się popularnością wśród entuzjastów plażowania i aktywnego wypoczynku nad zalewem. Dzięki temu liczba potencjalnych gości naszego mieszkania wakacyjnego zwiększa się o kilkadziesiąt procent. Do Krynicy ściągają turyści z różnych regionów polski. Mieszkańcy Górnego i Dolnego Śląska chwalą okolicę za czyste powietrze i wspaniałe warunki przyrodnicze.


Ile kosztuje wynajem mieszkania wakacyjnego w Krynicy Morskiej?

Przeglądając popularne serwisy, oferujące swoim użytkownikom wynajem mieszkań na doby szybko dostrzeżemy potencjał Krynicy Morskiej. W mieście dostępnych jest kilkadziesiąt apartamentów o wysokim standardzie. Dokonując rezerwacji na tygodniowy pobyt dla dwóch osób, musimy liczyć się z wydatkiem przekraczającym 2000 PLN. Większe apartamenty i wille mogą kosztować nawet 4000 PLN. Posiadając niewielkie, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne w Krynicy Morskiej możemy wycenić pobyt na 350-400 zł na dobę. Stosunkowo niska liczba podobnych obiektów w okolicy przełoży się na wysokie zainteresowanie turystów i dużą liczbę rezerwacji. Krynica Morska to raj dla świadomych inwestorów.

Przed zakupem mieszkania pod wynajem krótkoterminowy, warto sprawdzić, ile apartamentów jest dostępnych w danej lokacji i czy okolica cieszy się zainteresowaniem turystów. Pomogą w tym rozmaite fora podróżnicze i lokalne strony internetowe.

Author

PORT-KRYNICA.

apartamenty@port-krynica.pl

Comments are closed here.