fbpx

Dziennik budowy inwestycji PORT-KRYNICA

ZDJĘCIA Z BUDOWY – CZERWIEC

1 czerwca 2019
sticky
nowa inwestycja w krynicy morskiej

Zgodnie z założonym przez spółkę Port Krynica oraz generalnego wykonawcę harmonogramem budowy inwestycji, powstaje kolejna kondygnacja budynku apartamentowego w Krynicy Morskiej oznaczona jako poziom 0. Budynek został zaprojektowany w taki sposób aby mieszkańcy i turyści odwiedzający apartamenty mogli cieszyć się widokiem na akwen z okien i tarasów każdego z 27 lokali. Prezentowane zdjęcia z budowy zostały wykonane z kondygnacji oznaczonej jako Poziom 0.


Krynica Morska
apartamenty na sprzedaż

Apartamenty Krynica morska sprzedaż prowadzona jest za pomocą własnego biura sprzedaży. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów inwestycji w apartamenty nad morzem.


szczegóły

Zdjęcia z budowy – maj 2019

4 maja 2019
wejście do budynku port-krynica budowa

Apartamenty Krynica coraz bliżej celu. Zakończyliśmy etap budowy kondygnacji oznaczonej jako poziom -1. Generalny wykonawca rozpoczyna już pracę nad kolejnym poziomem budynku oznaczonym jako poziom 0. To na nim powstaną pierwsze apartamenty nad morzem na sprzedaż w naszej kameralnej inwestycji PORT-KRYNICA po zacisznej stronie Zalewu Wiślanego. Docelowo w ręce inwestorów zostanie oddanych 27 apartamentów inwestycyjnych.

Już teraz przyjmujemy kolejne rezerwacje na nowe apartamenty nad morzem, sprawdź naszą ofertę na mieszkania na sprzedaż nad morzem i zostań jednym z właścicieli Apartamentów z Widokiem na Horyzont. Zamieszkaj blisko morza w apartamencie z pięknym widokiem lub zarabiaj na wynajmie inwestując kapitał w sprawdzony model biznesowy.

szczegóły

Zdjęcia z budowy – kwiecień 2019

1 kwietnia 2019
gallery

Właśnie kończymy etap budowy poziomu -1. Wkrótce rozpocznie się budowa kolejnej kondygnacji oznaczonej jako poziom 0 budynku PORT-KRYNICA. To właśnie na tym poziomie powstają pierwsze apartamenty inwestycyjne lub apartamenty wypoczynkowe – w zależności od tego na jakie cele zostaną przeznaczone przez swoich właścicieli.

Nadmorskie nieruchomości cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. PORT-KRYNICA ma potencjał do bycia niezwykle pożądanym miejscem pobytu dla dużej liczby turystów każdego roku spędzających wakacje w Krynicy Morskiej. Nowe apartamenty nad morzem powstają w odległości kilkuset metrów od nadmorskiej plaży.

szczegóły

Zdjęcia z budowy – marzec 2019

7 marca 2019
gallery

Pogoda sprzyja prowadzonym pracom budowlanym. Przechodzimy płynnie przez kolejne zaplanowane etapy budowy nowej inwestycji nad morzem PORT-KRYNICA. Na solidnych fundamentach wznosi się pierwszy poziom naszego budynku nazwany przez nas poziomem -1. Docelowo budynek będzie miał trzy kondygnacje użytkowe, budowane nad poziomem -1. Będzie to poziom 0, poziom +1, poziom +2. Ostatni jest poddaszem w pełni użytkowym. Choć czym wyżej tym widok z apartamentów powinien być coraz bardziej imponujący, jak widać na zdjęciach już z poziomu -1 i 0 można cieszyć się pięknym widokiem na akwen Zalewu Wiślanego.

Widoczne nabrzeże jest właśnie modernizowane. Niebawem będzie to piękna panorama, która budowana jest wzdłuż zacisznego brzegu Zalewu Wiślanego. Kawałek dalej tworzona jest właśnie plaża miejska. Po lewej mamy marinę. W takim otoczeniu powstają nasze apartamenty w Krynicy Morskiej na sprzedaż!

szczegóły

Zdjęcia z budowy – luty 2019

23 lutego 2019
image

Ekipa budowlana Generalnego Wykonawcy pracuje na pełnych obrotach aby w 2020 roku oddać w Państwa ręce gotowe apartamenty w Krynicy Morskiej. Budowę naszej inwestycji powierzyliśmy firmie z wieloletnim stażem – generalnym wykonawcą inwestycji jest firma budowlana z Elbląga, która może pochwalić się dużym doświadczeniem przy realizacji podobnych i większych inwestycji. PORT-KRYNICA przyjmuje pierwsze rezerwacje na apartamenty nad morzem na sprzedaż.

szczegóły