fbpx

Jakie czynniki wpływają na atrakcyjność lokalizacji?

23 listopada, 2018
atrakcyjna lokalizacja

Apartamenty wakacyjny nad morzem, kupowane w celach inwestycyjnych muszą być położone w dobrej lokalizacji. To właśnie ona jest pierwszym czynnikiem, jaki definiuje atrakcyjność danej nieruchomości wakacyjnej. Dobre położenie to gwarantowane obłożenie mieszkania przez wiele miesięcy, niezależnie czy trwa sezon niski, czy wysoki. Planując rozpoczęcie budowy PORT-KRYNICA wzięliśmy pod uwagę wszystkie czynniki, gwarantujące przyszłym inwestorom wysokie zyski. Dlaczego lokalizacja apartamentów inwestycyjnych PORT-KRYNICA jest wyjątkowa? Jakie czynniki wpływają na atrakcyjność lokalizacji mieszkań nad morzem? Dlaczego warto zainteresować się apartamentami nam morzem na sprzedaż?


Jak znaleźć apartament położony w atrakcyjnej lokalizacji pod inwestycję?

Na atrakcyjność danej lokalizacji wpływa wiele czynników. Analizując inwestycję w apartament pod wynajem, warto oceniać z perspektywy klienta docelowego. Chodzi przecież o to aby nasz lokal przypadł do gustu turystom lub klientom biznesowym odwiedzającym daną okolicę i zaspokajał ich konkretne potrzeby.  Jeśli uda nam się znaleźć odpowiednią lokalizację, nasz apartament może mieć zapewnione obłożenie przez ponad 100 dni w roku. Zastanawiasz się czy to realne? Tak! Wszystko zależy od atrakcyjności miejsca w którym położony jest lokal, który chcemy wynajmować. Największym obłożeniem cieszą się apartamenty w dużych aglomeracjach, które często są alternatywą dla pokojów hotelowych. Duże obłożenie gwarantuje położenie w centrum dużego miasta lub innej chętnie odwiedzanej dzielnicy, na przykład koło lotniska. Kolejnym chętnie odwiedzanym typem lokalu pod krótkoterminowy wynajem są apartamenty przy plaży. Z pewnością tanie apartamenty nad morzem położone w mniej atrakcyjnej lokalizacji miast turystycznych również znajdują wielu odbiorców wśród turystów nie oczekujących najwyższych standardów wypoczynku. Dla tej grupy odbiorów liczy się przede wszystkim cena. Rosnącym zainteresowaniem wśród coraz bardziej zamożnego polskiego społeczeństwa, cieszą się luksusowe apartamenty nad morzem z pięknym widokiem na akwen. Tego typu lokale zawsze są chętniej wybierane przez turystów, wszystko zależy od ceny za jaką chcemy je wynajmować.


Co przemawia za inwestycją w apartamenty Port-Krynica.pl?

Za kupnem nieruchomości inwestycyjnej w apartamentowcu PORT-KRYNICA przemawia szereg zalet tego kameralnego kompleksu mieszkaniowego. Największą z nich jest lokalizacja. Krynica Morska to kurort o wyjątkowym położeniu. Tylko tu mamy dostęp do przepięknego Zalewu Wiślanego i morskich plaż – nasza inwestycja oddalona jest niecałe 1000m od piaszczystej plaży. Mierzeja Wiślana to prężnie rozwijający się ośrodek wczasowy, pełen atrakcji dla osób w różnym wieku. Mniej tłoczna niż Trójmiasto, mniej zakorkowana niż Hel, tak samo piękna i sprzyjająca wypoczynkowi. Zakup nieruchomości w inwestycji PORT-KRYNICA to wybór mądrego kompromisu, pomiędzy położeniem blisko plaż, wśród zieleni, wystarczająco blisko tras krajowych i autostrad. Okolica uniknęła wysokiej urbanizacji, przez co w dalszym ciągu możemy znaleźć tu urokliwe zakątki, które nie zostały tknięte ludzką ręką. Krynica Morska cieszy się popularnością wśród krajowych i zagranicznych turystów od dziesięcioleci. Jej popularność sukcesywnie wzrasta, zgodnie z miejskimi statystykami, kurort cieszy się stałą popularnością turystów z Polski i rosnącą wśród zagranicznych gości. Zakup mieszkania w nadmorskiej miejscowości, która jest symbolem udanych wakacji to doskonała inwestycja.


Mieszkania nad morzem: atrakcje Krynicy Morskiej

Lokalizacja apartamentowca PORT-KRYNICA gwarantuje wszystkim gościom spędzenie udanego, niezapomnianego urlopu w komfortowych warunkach. Poza tym w okolicy nie brakuje atrakcji historycznych. Wczasowicze mogą zwiedzić latarnię morską, liczne pomniki przyrody, port rybacki i marinę położone w sąsiedztwie inwestycji PORT-KRYNICA, kultową ulicę Teleexpressu czy liczne rezerwaty przyrody. Krynica Morska cieszy się popularnością wśród urlopowiczów szukających renomowanych SPA i gabinetów odnowy biologicznej. Tuż za murem inwestycji wkrótce znajdzie się reprezentacyjny deptak oraz ścieżk rowerowe. Apartamenty w inwestycji PORT-KRYNICA są luksusowo zaaranżowane, a mnogość atrakcji, która otacza budynek, sprzyja kreatywnemu spędzaniu wolnego czasu nad morzem.

Poznaj najpopularniejsze polskie kurorty nadmorskie!


Mieszkania nad morzem – sprzedaż apartamentów z widokiem na Zalew Wiślany

Lokalizacja to klucz do zakupu apartamentu wakacyjnego, który przyniesie nam zyski przez długie lata. Poznaj ofertę i już dziś zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie nad morzem. Chcesz porozmawiać o naszej inwestycji? Szukasz apartamentu wakacyjnego w Krynicy Morskiej? Biuro sprzedaży inwestycji PORT-KRYNICA chętnie udzieli informacji na Twoje pytania.

Author

PORT-KRYNICA.

apartamenty@port-krynica.pl

Comments are closed here.