fbpx

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości nad Bałtykiem?

20 listopada, 2018
inwestycja nad Bałtykiem

Szukając dobrej lokaty kapitału, warto zwrócić się w stronę inwestycji w nieruchomości nad morzem. Zysk z takiego przedsięwzięcia jest obarczony niewielkim ryzykiem i co najważniejsze jest długoterminowy, ponieważ popularność spędzania wakacji nad Bałtykiem systematycznie wzrasta każdego roku. Porównując stopę zwrotu z inwestycji w apartament wakacyjny nad morzem z np. lokatą bankową, obligacjami skarbowymi lub nawet wynajmem mieszkania w dużym mieście – apartamenty wypadają bardzo wysoko, często proponując znacznie wyższy wskaźnik ROI.

Kameralne apartamentowce to doskonała alternatywa dla hoteli lub wyeksploatowanych pensjonatów. Takie miejsca sprzyjają obowiązującym trendom podróżniczym. Samodzielne planowanie wakacji w nadmorskich apartamentach stało się ulubioną formą spędzania urlopu dla milionów Europejczyków. Warto skorzystać na fali tego zjawiska inwestując w apartament wakacyjny w jednej z najchętniej odwiedzanych polskich miejscowości nadmorskich – Krynicy Morskiej. To bezpieczna lokata kapitału, pewny zysk przez długie lata i niepowtarzalna możliwość stania się wyłącznym właścicielem nieruchomości położonej nad brzegiem Zalewu Wiślanego, bardzo blisko słynnej nadmorskiej plaży. Nieruchomości położone w atrakcyjnej lokalizacji, z dobrym widokiem na akwen, mają największy potencjał wzrostu cen w nadchodzących latach.


Apartamenty nad morzem na sprzedaż: bezpieczny zakup i wysoki zwrot z inwestycji

Kluczem do inwestycyjnego sukcesu jest wybranie odpowiedniego lokalu. Prestiżowe i nowoczesne nieruchomości w Krynicy Morskiej to pożądane miejsca do spędzania wakacji dla szerokiej grupy urlopowiczów. Inwestując w mieszkanie wakacyjne położone blisko plaży, lasu i centrum popularnej miejscowości, możemy liczyć na wysoki zwrot z zainwestowanych środków. Kupując apartament nad morzem, warto zwrócić się w stronę inwestycji, które wchodzą w początkową fazę budowy. Dlaczego? Ceny takich mieszkań są nawet kilkanaście procent mniejsze niż tych oddanych już do użytku, gotowych inwestycji. Zakup mieszkania w nowo powstającej inwestycji nie wiąże się z dużym ryzykiem. Interesy inwestora są w pełni zabezpieczone m.in. przez odpowiednio skonstruowaną umowę rezerwacji i umowę zakupu lokalu. Decydując się na zakup, inwestor nie musi płacić od razu pełnej kwoty – płatności są rozłożone na kilka transz, które zależne są od osiągnięcia przez dewelopera konkretnych etapów budowy inwestycji. Kupując mieszkanie wakacyjne na kredyt możemy dodatkowo zastosować mechanizm dźwigni finansowej, która pozwoli osiągnąć nam znacznie wyższy zwrot z zainwestowanego kapitału. Inwestycja w mieszkanie nad morzem to możliwość spędzania wolnego czasu nad pięknym Bałtykiem i Zalewem Wiślanym oraz czerpania dochodu pasywnego z wynajmu krótkoterminowego.


Inwestycja nad Bałtykiem: Krynica Morska to destynacja wakacyjna uwielbiana przez wielu turystów z Polski i zagranicy

Polacy chętnie wyjeżdżają na Pomorze, rezygnując z wycieczek do popularnych niegdyś kurortów zagranicznych. Na popularności tracą wyjazdy typu all inclusive do Egiptu czy Tunezji. Spadek bezpieczeństwa podróżujących do państw arabskich przekłada się na prawdziwy boom na krajową turystykę. Osoby nie przepadające za upałami, panującymi w miesiącach letnich na południu Europy traktują Mierzeję Wiślaną jako dobrą alternatywę do spędzenia ciepłych i przyjemnych wakacji. Apartamenty nad morzem chętnie wybierają także turyści z zagranicy. Rozwój siatki połączeń z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, które jest oddalone o niespełna 70 km od inwestycji PORT-KRYNICA sprawia, że wakacje nad Bałtykiem wybiera wielu turystów z zagranicy. Skandynawowie, Niemcy i Anglicy chwalą sobie wypoczynek nad polskim morzem. Piękna przyroda, niskie ceny i baza noclegowa na coraz wyższym poziomie sprawiają, że możemy mówić o prawdziwym boomie na wakacje nad polskim morzem. Wystarczy pojechać do Krynicy Morskiej na przełomie kwietnia/maja i przyjrzeć się tablicom rejestracyjnym zaparkowanych aut aby przekonać się, jak tłumnie ściągają tutaj turyści z różnych zakątków Polski jeszcze przed sezonem wysokim. Inwestycja w apartamenty nad morzem przyniesie inwestorom zyski na lata, a do tego da możliwość spędzenia wakacji we własnym, komfortowo zaaranżowanym mieszkaniu. Apartamenty PORT-KRYNICA to odpowiedź na potrzeby rynku. Już wkrótce oddamy w Państwa ręce 27 wyjątkowych apartamentów nad brzegiem Zalewu Wiślanego.


Apartamenty Bałtyckie: Krynica Morska to doskonałe miejsce dla urlopowiczów i inwestorów

Krynica Morska to kurort o wyjątkowym położeniu. Ściągają tu miłośnicy żeglugi, plaż i aktywnego spędzania wolnego czasu. Rozwinięta infrastruktura łączy się z dziewiczo piękną fauną i florą. Okolica jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, osób szukających wakacyjnej rozrywki w licznych pubach i restauracjach, jak również szukających odpoczynku w ciszy i spokoju – seniorów. Kupując apartament wakacyjny w Krynicy Morskiej, masz pewność, że turyści będą go odwiedzali w sezonie wysokim, jak i poza nim. Coraz częściej wybieranym miesiącem na odpoczynek nad polskim morzem jest wrzesień. Krynica w tym miesiącu staje się niezwykle urokliwa i bardziej spokojna. Turyści podróżujący bez dzieci, chcący poczuć błogi spokój na łonie natury z dala od zgiełku i uciążliwych hałasów, znajdą swoją porę na udany urlop właśnie w tym okresie, zaraz po sezonie wysokim.

Chcesz poznać wszystkie zalety naszej kameralnej inwestycji w Krynicy Morskiej? Masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu apartamentu wakacyjnego nad morzem? Może wybrałeś już swój wymarzony apartament w PORT-KRYNICA i chcesz porozmawiać z nami na temat jego aranżacji? Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Author

PORT-KRYNICA.

apartamenty@port-krynica.pl

Comments are closed here.