fbpx

5 czynników, które świadczą, że mądrze zainwestowałeś pieniądze

8 stycznia, 2019
wskazówki dobrej inwestycji

5 czynników, które świadczą, że mądrze zainwestowałeś pieniądze

Wakacje sprzyjają marzeniom i planowaniu udanej przyszłości. Czy nie zdarzyło Ci się wyjeżdżać z żalem z ulubionego kurortu morskiego oraz towarzyszącą Ci chęcią pozostania w nim znacznie dłużej lub nawet osiedlenia w przyszłości? Wielu z nas chciałoby zamieszkać w ulubionym kurorcie lub kupić w nim mieszkanie wakacyjne i odwiedzać go tak często, jak to tylko możliwe. W pozostałych terminach można przecież zarabiać na wynajmie krótkoterminowym a inwestycja sama będzie się spłacać! Wizja posiadania nieruchomości nad samym morzem jest tym bardziej kusząca im lepiej uświadomimy sobie możliwości jakie daje ta inwestycja. Zastanawiając się nad ulokowaniem oszczędności całego życia w apartamencie wakacyjnym, warto przeprowadzić chłodną kalkulację i przekonać się, czy będzie to odpowiednia decyzja na którą Cie stać. Naszym zdaniem, plusy zakupu mieszkania w kurorcie wakacyjnym zdecydowanie wygrywają z minusami. Jakie korzyści niesie inwestycja w apartament wakacyjny?


Apartamenty na wynajem Krynica Morska: spontaniczne wyjazdy rodzinne, kiedy tylko zechcesz

Posiadacze mieszkań w inwestycji PORT-KRYNICA nie muszą podpisywać umów, na mocy których będą mogli korzystać ze swoich lokali tylko w ściśle określonych terminach. Jeśli tylko nabierzesz ochoty na wypoczynek w Krynicy Morskiej, możesz przyjechać do swojego mieszkania i oddać się pełnemu relaksowi. Pomyśl, ile czasu oszczędzisz na szukaniu dobrych ofert hotelowych i porównywaniu ich cen. Spontaniczny wyjazd na weekend? Święta nad morzem? Twój apartament w PORT-KRYNICA będzie zawsze gotowy na przyjęcie gości.


Długoterminowe zyski

Apartament inwestycyjny nad Bałtykiem będzie cieszył się dużym zainteresowaniem gości. Wszystko dzięki wysokiemu standardowi wykończenia i doskonałemu położeniu budynku PORT-KRYNICA. Na etapie projektowania postawiliśmy na ponadczasowo piękne formy, które nie zestarzeją się po upływie dwóch, trzech sezonów. Obiekty wyposażone w tarasy widokowe są chętniej odwiedzane przez turystów, dlatego APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA HORYZONT z pewnością staną się ulubioną przystanią dla wielu z nich. Jeśli żyjesz w dużym mieście, dodatkowym atutem będzie możliwość wynajmowania Twojego apartamentu rodzinie i znajomym. Pomyśl jak wiele osób pragnie wypoczywać podobnie do Ciebie – możesz równie skutecznie zaspokajać ich potrzeby urlopowe zanim spłacisz swoją inwestycję i uznasz, że chcesz ją mieć tylko dla siebie. Bez obaw, nie musisz jeździć sprzątać po swoich gościach. Wykwalifikowany personel stacjonujący w miejscu inwestycji wszystkim się zajmie.


Możliwość spędzania wakacji w wyjątkowym miejscu

Własne mieszkanie nad morzem to moc komfortu. Żaden hotel nie zastąpi w pełni wyposażonego apartamentu. Wiele osób nie czuje się dobrze w dużych budynkach hotelowych. PORT-KRYNICA to odpowiedź na potrzeby urlopowiczów, którzy lubią kameralny, bezpieczny klimat i spokojny wypoczynek. To również świetna baza wypadowa dla wyjazdów ze znajomymi i oddaniu się pełni relaksu, czując się jednocześnie jak u siebie w domu. To nowy trend na spędzanie wakacji we własnym stylu i komfortowej przestrzeni, która pozwoli na błogi relaks w rodzinnym gronie lub z grupką znajomych.

Zobacz wpis: Apartament czy condohotel?


Zabezpieczenie przyszłości dzieci

Inwestycja w mieszkanie nad morzem to zabezpieczenie przyszłości rodziny. Zapewnij swoim pociechom doskonały start. Zakup mieszkania uchroni Twoje oszczędności przed rosnącą inflacją – czyli stałym spadkiem wartości waluty poprzez zwiększanie jej ilości w obiegu przez banki centralne. Rosnąca inflacja nie sprzyja trzymaniu pieniędzy na koncie bankowym. Niskie stopy procentowe również nie ochronią siły nabywczej Twoich środków finansowych w chwili gdy trzymasz swoje pieniądze na lokacie bankowej. Dzięki swojej inteligencji finansowej i mądrym decyzjom życiowym możesz obronić się przed rosnącą inflacją i zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny już dziś. Wybierając nowe apartamenty nad morzem Twój kapitał będzie bezpiecznie ulokowany a pieniądze zaczną na Ciebie ciężko pracować.


Gwarantowany wzrost ceny nieruchomości na przestrzeni lat

Analizy krajowego rynku nieruchomości wskazują, że ceny nieruchomości nad polskim morzem będą rosły. Na rynku maleje ilość ofert w doskonałych lokalizacjach, wielu deweloperów ma problemy z zakupem działki pod inwestycję w atrakcyjnej okolicy. Zakup mieszkania w Krynicy Morskiej to dobra okazja do rozsądnego zainwestowania swoich oszczędności. Zakup nieruchomości w powstającej inwestycji PORT-KRYNICA pozwoli na zagwarantowanie sobie dochodu pasywnego. Przez lata możesz zarabiać na wynajmie krótkoterminowym apartamentu i przyjeżdżać do Krynicy na wakacje. Gdy zajdzie taka potrzeba sprzedasz nieruchomość z dużym zyskiem. Jeśli nie, zawsze możesz rozważyć opcję zamieszkania w lokalu kiedy tylko zechcesz.

Author

PORT-KRYNICA.

apartamenty@port-krynica.pl

Comments are closed here.