fbpx

ABC kupna apartamentu inwestycyjnego

22 listopada, 2018
apartament z widokiem na morze

Popularność apartamentów inwestycyjnych nad morzem systematycznie wzrasta. Na wybrzeżu buduje się wiele condohoteli, kameralnych apartamentowców i kompleksów nieruchomości wakacyjnych. Na inwestorów czekają setki mieszkań wakacyjnych, lecz lokalizacji o solidnym uzasadnieniu inwestycyjnym nie jest już tak wiele. Wieloletni zysk i wzrost wartości kupowanej nieruchomości nie jest stuprocentowy i z pewnością nie dotyczy on wszystkich mieszkań wakacyjnych oferowanych nad polskim morzem. PORT-KRYNICA to kameralna inwestycja, położona na Mierzei Wiślanej. Ten modny i lubiany przez turystów kurort, łączy wczasowiczów kochających spędzanie wolnego czasu nad Zalewem Wiślanym oraz na nadmorskich plażach. Na podstawie analiz, poprzedzających przygotowanie inwestycji PORT-KRYNICA przygotowaliśmy krótki poradnik, zawierający ważne informacje dla osób zainteresowanych zakupem apartamentu inwestycyjnego.


Mieszkanie wakacyjne w Krynicy Morskiej: dlaczego warto kupić apartament nad morzem?

Jeśli dysponujemy nadwyżkami gotówki i szukamy korzystnego sposobu na jej ulokowanie, to zakup nieruchomości wakacyjnej jest doskonałym wyborem. Taka transakcja przynosi relatywnie wysoki zysk, zdecydowanie przewyższający ten, który możemy uzyskać z różnego rodzaju produktów bankowych takich jak lokaty i konta oszczędnościowe. Apartamenty wakacyjne nad morzem to pewniejszy i wyższy zwrot z inwestycji dla inwestora, finansującego zakup nieruchomości z własnych środków jak również z (w dalszym ciągu taniego) kredytu. To także doskonała inwestycja dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. PORT-KRYNICA umożliwia inwestorom stanie się jedynym właścicielem wyjątkowego lokalu mieszkaniowo-usługowego nad morzem, który ma duży potencjał inwestycyjny. Inwestycja obarczona jest niewielkim ryzykiem. Jeśli szukasz dodatkowego dochodu,  skutecznej dywersyfikacji swojego portfela i bezpiecznej lokaty dla nadwyżki gotówki, którą udało Ci się zgromadzić – trafiłeś w dobre miejsce. Chcesz mieć swoje wyjątkowe condo nad polskim morzem i czerpać z niego wysoki dochód? Apartamenty inwestycyjne w Krynicy Morskiej mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby.


Kompaktowy metraż: apartament wakacyjny cieszący się największym zainteresowaniem turystów.

Przygotowując inwestycję PORT-KRYNICA dogłębnie przeanalizowaliśmy sytuację rynkową i preferencje gości, którzy odwiedzają podobne mieszkania wakacyjne nad morzem. W budynku znajdą się mieszkania o najpopularniejszych metrażach, dzięki czemu trafisz z ofertą do szerokiej grupy potencjalnych gości. Nasze apartamenty wakacyjne w Krynicy pomieszczą od 4 do 6 osób. Każdy z gości poczuje tu maksimum komfortu. Wyraźny podział na strefę dzienną i nocną apartamentów gwarantuje wszystkim wygodę, a położenie obiektu — doskonały dostęp do wszelkiego typu atrakcji. Inwestując w mieszkanie wakacyjne w naszym obiekcie, masz pewność, że turyści z kraju i zagranicy będą zainteresowani jego wynajmem przez wiele miesięcy. Nadmorski kurort jest szczególnie chętnie odwiedzaną lokalizacją w sezonie letnim, w którym to ceny wynajmu Twojego apartamentu znacznie wzrosną. Sezon w Krynicy Morskiej zaczyna się w maju, a kończy we wrześniu.

Zobacz także: Jak zostać dobrym rentierem?


Popularna wśród turystów lokalizacja i wysoki standard wykończenia apartamentów wakacyjnych

Współczesny turysta jest skłonny do wydawania znacznie większych kwot, niż miało to miejsce na początku XXI wieku. W celu dotarcia do nowoczesnego gościa, preferującego wypoczynek w komfortowo zaaranżowanym apartamencie wakacyjnym zadbaliśmy o szereg wygód i dopracowane projekty wnętrz każdego mieszkania. Przygotowaniem projektu zajęła się renomowana pracownia architektoniczna, dzięki czemu masz pewność, że aranżacja apartamentu inwestycyjnego będzie modna i aktualna przez lata. Goście wybierają apartament wakacyjny, kierując się wzrokiem, dlatego dopracowane aranżacje mieszkań w PORT-KRYNICA zadowolą koneserów stylowych wnętrz. Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja apartamentowca. Unikatowe położenie obiektu i Mierzeja Wiślana idealnie trafiają w gusta gości, którzy uwielbiają spędzać wakacje nad Zalewem Wiślanym, nadmorskie plażowanie i miejscowości turystyczne z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Bliskość mariny, portu głównego oraz samego akwenu z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom żeglowania, windsurfingu i kitesurfingu. Nie bez znaczenia pozostaje również widok z apartamentu. Turyści szukają apartamentów z najlepszym widokiem – widokiem na morze lub Zalew Wiślany- dlatego spośród dostępnej oferty obiektów zainteresuje ich właśnie Twoja oferta wynajmu mieszkania.

Dużo słyszy się o tym, że prawdziwe okazje inwestycyjne na rynku nieruchomości pojawiają się rzadko i szybko z niego znikają. Stad bierze się obiegowa opinia, że poszukując nieruchomości w dobrych okazjach cenowych, należy podejmować decyzje szybko, żeby konkurencyjni inwestorzy nie sprzątnęli nam ich sprzed nosa! Najlepsze warunki zakupu apartamentu inwestycyjnego, można wynegocjować z deweloperem na wczesnym etapie inwestycji. Im mniej lokali zostaje w sprzedaży, tym ceny stają się mniej konkurencje.


Inwestowanie w mieszkania wakacyjne pod wynajem

Podejmując decyzję inwestycyjną warto odłożyć własne emocje i wrażenia subiektywne na bok. Należy skupić się na suchych obliczeniach stopy zwrotu bo to właśnie ona jest najsilniejszym argumentem i decydującym czynnikiem, który ma przesądzić o wyborze tej, a nie innej nieruchomości pod naszą inwestycję. Dla świadomych złożoności procesów stojących za skutecznym inwestowaniem w nieruchomości, jak apartamenty inwestycyjne pod wynajem kluczowe jest szukanie sprawdzonych modeli inwestycyjnych w atrakcyjnych lokalizacjach. To czy nasza inwestycja jest taką okazją, pozostawiamy do indywidualnego rozważenia. Niemniej jednak tworząc obiekt mamy świadomość tego, jaką realną wartość staramy się dowieźć naszym inwestorom oraz jaki realny zwrot z inwestycji może być przez nich osiągany.

Wybierz jedno z mieszkań wakacyjnych w PORT-KRYNICA. Znajdź doskonały sposób na ulokowanie kapitału i zarezerwuj swój wymarzony apartament z widokiem na Zalew Wiślany już dziś.

Author

PORT-KRYNICA.

apartamenty@port-krynica.pl

Comments are closed here.